Odwiert studni

20130520_124851By studnia głębinowa nie sprawiała problemów eksploatacyjnych i cieszyła użytkownika dużą ilością wody przez długie lata powinna być wykonana mało inwazyjną metodą wiertniczą i zabudowana materiałami dedykowanymi wyłącznie do tego typu zastosowań. Nasza firma wykonuje odwierty studzienne metodą udarową, która gwarantuje bardzo wysoką żywotność ze względu na „czyste” wejście w warstwę wodonośną bez zanieczyszczania jej jakimikolwiek preparatami wiertniczymi. Co niestety ma miejsce w metodzie obrotowej tzw. płuczce. Kwestia materiałów użytych do zabudowy studni nie pozostaje bez znaczenia. Używamy certyfikowanych rur studziennych (o średnicach wewnętrznych od 115 do 250mm), skręcanych na gwinty. Rozwiązanie to zapewnia bezproblemową instalację armatury i jej serwis. Dodatkowo gwarantuje szczelność odcinków i wymaganą wytrzymałość. Ostatnią, choć najważniejszą częścią każdej studni głębinowej jest filtr – zdjęcie powyżej, podczas zabudowy. Wykonywany ręcznie, i dopasowywany indywidualnie do każdej wywierconej przez nas studni. Dbałość o te zarysowane wcześniej szczegóły zapewnia kilkudziesięcioletnie użytkowanie ujęcia bez obawy o nagłe pozbawienie zasilania w wodę.

Każda studnia ze względu na mnogość rozwiązań technicznych i predyspozycje klienta wyceniana jest indywidualnie. Zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub telefon w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>